O spoločnosti

GART sk, s.r.o.

GART s.r.o. je moderná a dynamická stavebná spoločnosť pôsobiaca na východe Slovenska. Našou vášňou je poskytovať kvalitné riešenia a vykonávať stavebné práce v rámci stavebného priemyslu. Sme hrdí na to, že máme skúsený tím odborníkov, ktorí vám poskytnú komplexné riešenia v oblasti stavebných prác.

Okrem toho, sme schopní ponúknuť širokú škálu služieb v stavebnom sektore, ktoré vám umožnia dosiahnuť vaše ciele. Poskytujeme aj sprostredkovateľskú činnosť v oblasti obchodu a služieb, čím vám umožňujeme ušetriť čas a náklady. Naša spoločnosť disponuje rozsiahlym vozovým parkom a náradím, ktoré zvyšujú produktivitu a kvalitu našich prác.

Ak hľadáte spoľahlivého partnera na realizáciu stavebných prác, sme tu pre vás. Našim cieľom je poskytovať kvalitné služby a dosahovať spokojnosť našich klientov.

Naša firma je odborníkom v stavebnom priemysle a máme roky skúseností v oblasti stavby, rekonštrukcie a údržby budov. Poskytujeme kvalitné stavebné služby pre rôzne typy projektov, vrátane bytových a komerčných stavieb, priemyselných a verejných zariadení.

Naša silná odborná znalosť a skúsenosti nám umožňujú zvládnuť aj náročné projekty s vysokými štandardmi kvality. Máme tím kvalifikovaných stavebných inžinierov, architektov a technikov, ktorí sú zameraní na to, aby sa každý projekt realizoval efektívne a v súlade s potrebami zákazníka.

Využívame najmodernejšie technológie a nástroje pre dosiahnutie optimálnej efektívnosti a kvality pri všetkých našich projektoch. Veríme, že naša kvalita a spoľahlivosť nás odlišuje od ostatných firiem v stavebnom priemysle.

Ak hľadáte spoľahlivú stavebnú firmu, ktorá sa zameriava na kvalitu a dokáže splniť vaše požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme s vaším projektom.

Certifikáty

PREHĽAD NAŠICH SLUŽIEB

S čím vám vieme pomôcť ?

GART sk, s.r.o. vám ponúka širokú škálu služieb. Stavebné práce, činnosti spojené so zimnou a letnou údržbou (pluhovanie komunikácií, parkovísk, posyp komunikácií, chodníkov, kosenie trávnikov, čistiace práce na komunikáciách…), výkopové a likvidačné práce, tepovanie interiérov, floatácie podláh (obchodné reťazce, firemné priestory…), správa budov a množstvo ďalších

Stavebné práce

Mosty a cesty

Doprava

Údržba

Prečo si vybrať nás ?

GART sk, s.r.o. je garanciou kvality, spoľahlivosti a profesionálnosti.

Stihli sme toho naozaj veľa

Od roku 2014 využilo naše služby stovky zákazníkov, ktorí s nami boli vždy spokojní.

Opýtajte sa nás

V prípade otázok môžete využiť tento kontaktný formulár.